25 lat Stowarzyszenia Przyjaciel (foto)

25 lat stowarzyszenia przyjaciel

Wyjątkową okolicznością dla zorganizowania tradycyjnego już XVII koncertu zespołu „Tacy Sami” był jubileusz 25lecia Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży  Niepełnosprawnej „PRZYJACIEL” z Obornik.

Stowarzyszenie powstało w 1993 roku z inicjatywy grupy osób, dla których chęć niesienia pomocy potrzebującym była potrzebą serca. Działalność stowarzyszenia jest nie do przecenienia. Podopieczni mają fachową opiekę rehabilitantów oraz terapeutki zajęciowej. Ponadto stowarzyszenie promuje młodzież uzdolnioną muzycznie i plastycznie oraz prowadzi szereg innych działań, między innym organizuje turnusy rehabilitacyjne czy spotkania rodzinne.     

W koncercie prowadzonym przez Lecha Farona wystąpili: Łukasz Ból, Zuzanna Rysterny, Jagoda Borowiak, Weronika Strzępka, Anna Wólczyńska, Faustyna Zydorczak, Szymon Brzeziński, Mateusz Andryszak, Milena Perlicjan, Zuzanna Piechocka i Elżbieta Kosicka-Kopeć. Ponadto gościnnie zaśpiewała Urszula Lidwin, oraz zatańczyli: Agnieszka Piekarska i Jakub Kozera.

Tradycyjnie podczas koncertu odbyła się licytacja prac plastycznych, rękodzieła oraz piłki z podpisami zawodników K.K.S. „Lech”. Przedmioty do licytacji ofiarowali: Jacek Lewandowski, Robert Łowicki, Krzysztof Zachciał, Dominik Dąbkiewicz, Anna Wólczyńska oraz Kwiaciarnia „DECO” z Obornik. Z licytacji uzyskano 3720zł. Pieniądze te zostały przekazane na potrzeby stowarzyszenia. Akcentem końcowym koncertu był jubileuszowy tort.

Członkowie stowarzyszenia dziękują dobroczyńcom za hojność a obecnym na koncercie za wspaniałą atmosferę.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież

Kultura

Niedziela ze smakiem: Pascal Brodnicki o odżywani…

08-07-2018 | Wyświetleń:523

Pascal Brodnicki był gościem tegorocznej "Niedzieli ze smakiem" podczas Dni Obornik.

Blues Express tym razem nie pojedzie przez powiat …

06-07-2018 | Wyświetleń:724

W sobotę 7 lipca odbędzie się kolejna edycja Blues Express.

Już za tydzień Dni Przemysła w Rogoźnie (film)

05-07-2018 | Wyświetleń:941

W Rogoźnie odbędą się w 13 i 14 lipca Dni Przemysła.

Już 20 lipca Summer, Disco&Dance w Obornikach…

02-07-2018 | Wyświetleń:1303

Festiwal Summer, Disco&Dance odbędzie się już 20 lipca w Obornikach.

Wianki także w Rogoźnie

23-06-2018 | Wyświetleń:702

Tradycja puszczania wianków będzie miała miejsce dziś także w Rogoźnie.

Czas na Wianki w Obornikach!

23-06-2018 | Wyświetleń:1363

Oborniki zapraszają na Wianki. Program imprezy zaczyna się o 17:00, a zakończy o 23:00 pokazem sztucznych ogni...