Randka w ciemno na dwie pary (foto)

Randka w ciemno na dwie pary w OOK

Sztukę autorstwa Norma Fostera "Randka w ciemno na dwie pary" wyreżyserowaną przez Mirosława Połatyńskiego mieliśmy przyjemność oglądać w Obornickim Ośrodku Kultury dnia 12. listopada. W rolę bohaterów wcielili się Ewa Kuklińska, Olga Borys, Michał Milowicz  i Krzysztof Ibisz.

Samotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół szuka poważnego partnera na dobre i na złe. Każdy z bohaterów robi to na swój sposób. ,,Randka w ciemno na dwie pary" to spektakl o charakterze romantycznej komedii, która zawiera szereg zabawnych i przewrotnych sytuacji, wartkie dialogi a przy tym dużo śmiechu i zabawy. Uwidacznia że samotność nie jest dobrym rozwiązaniem i czasami jest bolesna, co oznacza że każdemu potrzebny jest partner bez względu na wiek. 

Spektakl ten był wspaniałą propozycją na listopadowy wieczór, wszyscy którzy ją przyjęli świetnie się bawili.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież