Przejdź do głównej treści

Marta Sygnecka powołana na stanowisko Dyrektora Rogozińskiego Centrum Kultury

| Łukasz | Kultura

Rogozińskie Centrum Kultury na nowego dyrektora. Została nim Marta Sygnecka.

Przez ostatni rok obowiązki dyrektora RCK pełniła Marta Sygnecka. To ona też została wybrana na dyrektora rogozińskiej instytucji kultury. Informację została przekazana w social mediach przez Gminę Rogoźno

Z radością informujemy, że Burmistrz Rogoźna Łukasz Zaranek powołał Panią Martę Sygnecką na stanowisko Dyrektora Rogozińskiego Centrum Kultury! 
Pani Marta przez ostatni rok pełniła obowiązki dyrektora RCK, z pełnym zaangażowaniem kierując pracą instytucji i realizując liczne inicjatywy kulturalne. Jej wiedza, doświadczenie oraz owocny rok pracy na tym stanowisku miały decydujący wpływ na wynik przeprowadzonego naboru.
Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu inspirujących pomysłów oraz sukcesów w dalszym rozwoju rogozińskiej kultury! 

W Muzeum Regionalnym im. Wojciechy Dutkiewicz w Rogoźnie można obecnie podziwiać niezwykłą wystawę fotograficzną autorstwa Lesława Kaniewskiego pt. „Bezkrwawe łowy, czyli polowanie z aparatem w ręku”. To zaproszenie do świata natury widzianej oczami człowieka, który zamiast strzelać, wybiera obserw…
Rogozińskie Centrum Kultury zaprasza do współtworzenia wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Gminne Święto Plonów – jedno z największych i najbardziej barwnych wydarzeń plenerowych w regionie.
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Oborniki jest dostępna dla swych czytelników w dni robocze. W soboty w okresie wakacyjnym jest zamknięta.
Magda Błaszak została Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Ryczywole
V Festiwal Literackie Objezierze odbędzie się już za rok. Decyzję podjął osobiście Burmistrz Obornik Tomasz Szrama.
Objezierze na dwa dni zamieniło się w literackie serce regionu. To tam odbył się bowiem Festiwal Literackie Objezierze, na który przybyli goście z całej Polski, a nawet spoza jej granic!
Rogoźnianie bardzo pozytywnie zareagowali na informację o wyborze Marty Sygneckiej na Dyrektora RCK.