fbpx

Adam Krasicki dyrektor OOK dla eoborniki.pl

Obornicki Ośrodek Kultury przenosi swoją działalność do sieci. Poprosiliśmy dyrektora OOK o informacje co słychać w ośrodku w czasach pandemii.

OOK, tak jak i cała kultura przeżywa poważne kłopoty. Obornicki ośrodek pozbawiony jest wpływów z biletów czy opłat zajęć, utrzymanie gwarantuje finansowanie ze strony gminy. Wszystkie zaplanowane koncerty, wydarzenia udało się odwołać przy dużym zrozumieniu artystów. Jeżeli tylko powrócą warunki do przeprowadzenia koncertów, rozmowy będą wznowione.

OOK mimo wszystko działa i próbuje przenieść swoją działalność do sieci. Jak powiedział pan Adam Krasicki – obecne próby mogą mieć swoją kontynuację nawet po zakończeniu pandemii, na czas przebudowy OOK.

Zachęcamy do oglądania pierwszej edycji „Kameralna TV” oraz uczestnictwa online w kolejnych! Najbliższa zapowiadana jest na 7.05.2020. OOK planuje produkcję kolejnych materiałów co tydzień. Czynione są działania aby uatrakcyjnić nagrania o udział osób spoza Obornik, w kolejnym odcinku będzie można zobaczyć Wiesława Kota, krytyka filmowego, który już współpracował z OOK.

 

 

Wczorajszy odcinek Kameralna TV: