Burmistrz T. Szrama o Domu Kultury w Objezierzu (film)

W piątek 10 maja odbędzie się oficjalne otwarcie Domu Kultury w Objezierzu.

Objezierski Dom Kultury to jeden z piękniejszych zabytków gminy Oborniki. Po wielu latach odzyskał swój blask. Będzie miejscem spotkań z kulturą, ale też będzie miejscem spotkań mieszkańców Objezierza. W przypadku zapowiadanej przez burmistrza Tomaszę Szramę wyburzenia OOK (pisaliśmy o tym tutaj) ten ośrodek na pewno stanie się ważnym punktem na mapie obornickiej kultury. 

Oficjalne otwarcie Domu Klultury będzie miało miejsce o godz. 14:00. Wieczorem o godz. 19:00 odbędzie się tam koncert zespołu Brass Band. Co o Domu Kultury w Objezierzu mówi burmistrz Tomasz Szrama? youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2