Dożynki w Ryczywole
W minioną niedzielę, 26 sierpnia 2012r., odbyły się w Ryczywole dożynki. Jak co roku święto dziękczynne rolników rozpoczęło się od mszy św. Następnie delegacje z wieńcami przemaszerowały na plac pod stadionem. Tutaj odbywała się dalsza część święta.
- Utworzono .









