Wybrano Sołtysa Bogdanowa

Mieszkańcy Bogdanowa zadecydowali o wyborze sołtysa wsi na kolejne 5 lat.

W świetlicy wiejskiej w Bogdanowie zgromadziło się 97 mieszkanców wsi. Do  wyborów wydano 93 karty. Głosami 89 osób podjęto decyzję o wyborze Mariusza Kozłowskiego na Sołtysa Bogdanowa.

Mariusz Kozłowski był jedynym kandydatem. Zebranie prowadzi Sekretarz Gminy Oborniki Krzysztof Nowacki, którego wspomagał radny Błażej Pacholski.

Trwa wybór Rady Sołeckiej.

Komentarze  

-1 #1 Maciej 2019-03-11 21:59
To kiedy pierwsze zebranie i skladaniu holdu krolowi?
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież