Krystyna Ruks wybrana Sołtysem Nowołoskońca

Krystyna Ruks będzie Sołtysem Nowołoskońca przez kolejne 5 lata.

Zebranie sołeckie w Nowołoskońcu odbyło się w środę 27 lutego. W świetlicy wiejskiej było 30 osób upranionych do głosowania. Wieloletnia sołtys otrzymała 18 głosów. Będzie rządziła wsią przez kolejne 5 lat. W zebraniu uczestniczył Zastępca Burmistrza Obornik Piotr Woszczyk.

W czwartek zebrania wyborcze odbędą się w Podlesiu i Wymysłowie.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież