Kiedy skończą się prace na targowisku w Obornikach?

Jeszcze przez kilka tygodni na pewno oborniczanie będą robić zakupy na tymczasowym placu targowym przy OOK.

Prace związane z przebudową targowiska przy ul. Chłopskiej w Obornikach rozpoczęły się jeszcze przed letnimi wakacjami w 2018r. Pomimo upływu kilku miesięcy do końca inwestycji zostało jeszcze sporo pracy. Złożyła się na to pogoda, któa uniemozliwiała wykonywanie prac wodnych, ale także konieczność budowy studni. Te dwa aspekty zadecydowały o wydłużeniu się prac. 

Z informacji przekazanych nam przez Przemysława Mączyńskiego kierownika Wydziału Inwestycji i Rozwoju w Urzędzie Miejskim zakończenie inwestycji powinno nastąpić za miesiąc, maksymalnie dwa. Potem będą musiały być przeprowadzone odbiory. Korzystanie z nowego targowiska wydaje się realne w w maju br.

Przypominamy, że Gmina Oborniki pozyskała dofinansowanie na inwestycje przy ul. Chłopskiej w wysokości 1 mln zł z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież