Rolnicy wyjadą na DK11 w południe!

Rolnicy mieli 11 stycznia strajkować na DK 11. Wycofały się izby rolnicze, ale rolnicy wyjadą na DK11!

W całej Polsce rośnie napięcie na linii rząd-rolnicy. Ci drudzy narzekają na niskie ceny skupu żywca. Rząd oskarżany jest przec nich o to, że wolą bronić dziki, aniżeli zadbać o dobro rolników. Przy obecnych cenach skupu żywca nie opłaca się produkcji mięsa. Z problemu wirusa ASF zdaje sobie sprawę m.in. poseł Marcin Porzucek. Uważa, że cała ta sytuacja nie jest łatwa. Rząd jednak nie boi się trudnych decyzji i wierzy, że uda się znaleźć kompromis, aby zadowoleni byli rolnicy, jak i ekolodzy.

Izby rolnicze wycofały się z patronatu nad tym strajkiem. Rolnicy jednak dziś na drogi wyjadą. Zbiórka ma się odbyć na wysokości Wełny. Potem dołączać się będą kolejni rolnicy, a trasa przejazdu ma zakończyć się w Golęczewie. Początek akcji wyznaczono na godz. 11:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież