Będą burzyć wiadukty w Obornikach

Pod koniec listopada rozpocznie się rozbiórka wiaduktu na ul. Staszica w Obornikach.

Budowa obwodnicy po torach wronieckich przebiega w szybkim tempie. Na ul. Czarnkowskiej powstaje rondo, a wykonawca przygotowuje się już do kolejnego etapu inwestycji. Szczegóły przekazała nam Kinga Hedrich - Z-ca Dyrektora Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu:

... zgodnie z przedstawionym przez wykonawcę harmonogramem robót przy budowie obwodnicy Obornik, rozbiórka wiaduktu w ciągu ul. Staszica ma rozpocząć się 26 listopada br. Po niej nastąpi z kolei rozbiórka wiaduktu w ciągu ul. 11 Listopada. Przed rozpoczęciem tych robót wykonany zostanie tymczasowy objazd – jadąc od strony Piły zjazd na ul. Staszica, następnie drogą tymczasową zjazd na nowo budowane rondo i podjazd drogą tymczasową z włączeniem przed ulicą Kowanowską.

Inwestor zastrzega, że jest to termin planowany. Może ulec zmianie.

obwodnica tory wronieckie

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież