Prace przy budowie obwodnicy Obornik

Trwają prace przy budowie obwodnicy Obornik.

Trwa budowa obwodnicy Obornik przez most wroniecki. Aktualnie rozpoczęto już układanie masy bitumicznej w obrębie powstającego ronda na ul. Czarnkowskiej. Trwają roboty ziemne na dalszym odcinku.

Przygotowywane są  do rozbiórki obiekty inżynierskie (wiadukt) na ul. Staszica oraz 11 Listopada. Rozbiórka planowana jest na połowę listopada. Przygotowano również zbrojenie i deskowanie do zalania fundamentów pod przyczółki mostu na Wełnie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież