W Gościejewie zamontują sygnalizację świetlną

Nowa sygnalizacja świetlna ma powstać na terenie powiatu obornickiego. Inwestycja ma być realizowana w Gościejewie.

W ostatnim czasie informowaliśmy o planach realizacji budowy sygnalizacji świetlnej w Chludowie. GDDKiA wyjaśniła też dlaczego nie powstanie tam rondo (pisaliśmy o tym tutaj). Dziś otrzymaliśmy informację o nowym postępowaniu przetargowym. Dotyczy ono m.in. Gościejewa.  

GDDKiA ogłosiła postępowanie przetargowe na  zaprojektowanie i budowę  kolejnych sygnalizacji świetlnych na przejściach dla pieszych w m. Płytnica, Dobrzyca i Gościejewo w ciągu drogi krajowej nr 11. Wykonawca wyłoniony z przetargu będzie miał czas do końca grudnia br. na zamontowanie sygnalizacji. Termin składania ofert cenowych mija 18 września br. - czytamy w komunikacie nadesłanym do naszej Redakcji przez rzecznik GDDKiA Alinę Cieślak.

Więcej o sygnalziacji w Gościejewie napiszemy w najbliższych dniach.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież