Pomost na Żwirkach otwarty

Po pokonaniu wszelkich formalności związanych z udostępnieniem plażowiczom nowego pomostu wreszcie można z niego korzystać.


Wykonawcą obiektu była firma ROTO-TECH Sp. z o.o.  z Piaseczna. Jego koszt to prawie 200 tys. zł z czego ponad 156 tys. pozyskano ze środków Unii Europejskiej, za pośrednictwem LGR 7 Ryb.

Pomost drewniany na pływakach jest doskonałym uzupełnieniem kąpieliska, które w ostatnim, z racji upalnej pogody, przeżywa prawdziwe oblężenie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież