Trwają prace na Drodze Leśnej w Obornikach

Iveston sp. z o.o. z Obornik prowadzi prace przy modernizacji dróg na Bielawach.

Po uzyskaniu dofinansowania w ramach tzw. schetynówek Gmina Oborniki prowadzi inwestycję na Bielawach. Ulice: Bielawska, Przylesie i Droga Leśna oraz część Wybudowania zmieniają swoje oblicze. W środę 25 lipca na Drodze Leśnej ostatniej położona została warstwa asfalt. W piątek ułożona zostanie warstwa ścieralna. 

O otrzymanym wsparciu finansowaym na przebudowę dróg na obornickich Bielawach informowaliśmy jako pierwsi w grudniu (Oborniki z kolejną wielką inwestycją w 2018r.!) 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież