Oborniki z kolejną wielką inwestycją w 2018r.!

Oborniki z kolejna wielka inwestycja w 2018r.

Gmina Oborniki otrzymała kolejne środki zewnętrzne na infrastrukturę drogową!

Mieszkańcy Bielaw mogą odetchnąć z ulgą. W 2018r. przebudowana zostanie ul. Bielawska, a wraz z nią ul. Przylesie oraz część ul. Wybudowanie. Gmina Oborniki otrzymała dofinansowanie z Programu Przebudowy Dróg Lokalnych w wysokości 1.004.604,00 zł. Cała inwestycja wyniesie blisko 2,4 mln zł.

To świetna informacja dla mieszkańców północno-zachodniej części Obornik - mówił nam wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Obornikach Ariel Mańczak. W końcu przebudowana zostanie ul. Bielawska, która jest już w fatalnym stanie. Na całej długości inwestycji powstanie nowa jezdnia, ścieżka pieszo-rowerowa i oświetlenie. Będzie to na pewno też alternatywa dla osób chcących ominąć ul. Obrzycką. Szczególnie wygodne będzie to połączenie z ul. Rudki - dodał na koniec Mańczak.

Przypominamy, że w 2018r. ma być budowana także m.in. droga przez most wroniecki.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież