Pierwsze podsumowanie 23 WOŚP w Obornikach

oborniki wosp

23 WOŚP dobiega końca, jeszcze nie wszystko zostało dokładnie policzone, nie wszystkie aukcje się zakończyły, jednak można śmiało stwierdzić, że mimo negatywnej nagonki akcja trzyma się mocno.

Według informacji z obornickiego sztabu, przekazanej około godziny 21:00,  w Obornikach zebrano 50 163,97 zł oraz krew której wartość oszacowano na 11 310,00 zł.

W 2014 w Obornikach zebrano 55 568,82 zł , więcej o 22 finale ->tutaj

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież