To będzie jedno wielkie święto wszystkich dzieci!

Gmina Oborniki postanowiła, że tegoroczne święto dzieci będzie miało zupełnie inny charakter. Odbędą się jego centralne obchody.

Sołectwa mają problem z funduszami. Trudno jest im organizować imprezy. Jeśli działa przy nich stowarzyszenie to jest im znacznie łatwiej. Większość wsi jednak nie ma możliwości alternatywnego pozyskiwania finansowania imprez.

Władze miejskie przekazały wczoraj podczas spotkania sołtysów informację o planie organizacji wielkiego święta dzieci. Impreza zostanie zorganizowana w niedzielę. Wszystkie dzieci mają mieć zapewniony transport do Obornik, jak i powrót do domu.

O szczegółach imprezy będziemy jeszcze informować.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież