Będzie nowe oświetlenie w Żernikach

W Żernikach powstanie nowe oświetlenie drogowe.

W czwartkowe popołudnie Burmistrz Obornik Tomasz Szrama w towarzystwie sołtysa Adama Kołodzieja i kierownika Wydziału Inwestycji Urzędu Miejskiego podpisał umowę dotyczącą budowy nowego oświetlenia drogowego w miejscowości Żerniki.

Wykonawcą inwestycji jest Zakład Instalacji i Sieci Elektrycznych Krzysztofa Marka Cichego z Szamotuł.

Inwestycja o wartości niemal 48 tys. zł zakłada budowę nowej kablowej linii oświetleniowej, składającej się z siedmiu ośmiokątnych słupów, z energooszczędnymi oprawami LED.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież