Anna Jęśko wybrana Sołtysem Ryczywołu

Anna Jęśko zostala wybrana nowym Sołtysem Ryczywołu.

Wybory nowego sołtysa zorganizowane zostały 27 września. Zebranie wyborcze zwołał Wójt Gminy Ryczywół Henryk Szrama po rezygnacji z funkcji gospodarza wsi Ewy Knopczyk. Nowe wybory sołtysa i rady sołeckiej odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury.

Decyzją mieszkanców Ryczywołu sołtysem wybrana została Anna Jęśko. Kontrkandydatką była Anna Pieczek. Sołtysa Ryczywołu będzie wspierała Rada Sołecka w składzie: Krzysztof Piechowiak, Filip Nowak, Anna Pieczek, Marlena Sell, Marzena Sosińska, Alicja Wiśniewska oraz Mikołaj Woźniak. W zebraniu uczestniczyło 80 mieszkańców Ryczywołu.

Nowym władzom Ryczywołu życzymy wielu pomysłów na rozwój swojej miejscowości.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież