Przejdź do głównej treści

OSP Dąbrówka Leśna bliska nowego wozu

| eoborniki.pl, um oborniki | Lokalne

Gmina Oborniki dokonała otwarcia ofert na wóz strażacki dla OSP Dąbrówka Leśna.

2 sierpnia zamknięto procedurę związaną ze zbieraniem ofert na wóz strażacki dla jednostki z Dąbrówki Leśnej. W Urzędzie Miejskim w Obornikach złożona została jedna oferta. Dostawa średniego uterenowionego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem została przedstawiona przez Autobagi Polska sp. z o.o. z Libertowa. Teraz decyzja o zakupie auta należy do Burmistrza Obornik. 

Swoją ofertę spółka wyceniła na 767.000,00 zł. 

Powiat Obornicki pozyskał pożyczkę z Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju. Pozwoli ona zbudować boisko przy Zespole Szkół i. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie.
Już w grudniu ulice regionu rozświetli świąteczny konwój aut i sań – Moto Mikołajki 2025! Święty Mikołaj wraz z elfami i Grinchem odwiedzi dzieci, które czekają na prezenty, uśmiech i sporą dawkę świątecznej magii.
Po zakończeniu prac przy wymianie pieca w Świetlicy Wiejskiej w Nowołoskońcu mieszkańcy znów spotkają się w odnowionym budynku. Już 8 listopada o godz. 18:00 odbędzie się tam Dzień Seniora – z poczęstunkiem, biesiadą i pokazem ratowniczym OSP.
Pojazd Polaris RZR TRAIL S 1000 został wybrany przez Komendę Powiatową Policji w Obornikach ze względu na swoje właściwości terenowe, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania - pisze w piśmie w odpowiedzi na nasze pismo Komenda Powiatowa Policji w Obornikach.
W Jaraczu intensywnie myślą o zbliżających się małymi krokami świętach Bożego Narodzenia.
Przed budową nowego boiska przy ul. Objezierskiej w Obornikach zebrano ziemię i trawę. Dokąd ona trafiła?
Zniknęły stare garaże, a na placu przy ul. Kowanowskiej widać już sprzęt drogowców. Powstaje łącznik z rondem na DK11 – inwestycja, która całkowicie zmieni sposób wjazdu i wyjazdu z tej części Obornik. Po nowemu pojedziemy już w listopadzie!?