Powstanie plaża, ale wyremontują także schody

Gmina Oborniki zainwestuje na Łazienkach Obornickich nie tylko w plażę i ścieżkę. Planowany jest także remont schodów.

Niedawno informowaliśmy o planowej inwestycji zwiazanej z poprawą infrastruktury na Łazienkach. Ma w tym miejscu powstać ścieżka, zieleń i przede wszystkim plaża (Łazienki Obornickie). Oprócz tego Gmina Oborniki zamierza zająć się zniszczonymi schodami. 

W ramach wniosku złożonego na pozyskanie środków na przygotowanie plaży miejskiej wyremontowane zostaną także schody prowadzące na Obornickie Łazienki - mówi burmistrz Tomasz Szrama. Schody te są zniszczone, a w pierwszym etapie rewitalizacji łazienek zakres prac był tak duży, że nie wystarczyło na całość środków. Plaża miejska oraz remont schodów to kolejny krok w kierunku zmiany wizerunku tego pięknego miejsca w centrum Obornik - dodał Burmistrz Obornik. 

Plan inwestycji wygląda następująco:

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2