Łazienki Obornickie zyskają infrastrukturę wypoczynkową

Gmina Oborniki zmodernizuje infrastrukturę rekreacyjną na Łazienkach.

Na początku lipca Gmina Oborniki ogłosiła przetarg na „Rozwój infrastruktury turystycznej i Rekreacyjnej na terenie Łazienek Obornickich poprzez budowę plaży i zaplecza sanitarno-gospodarczego.” 

Na to działanie Gmina Oborniki pozyskała dofinansowanie ze środków Lokalnej Grupy Rybackiej 7 Ryb - zdradził nam radny Paweł Dreger. Na pewno wprowadzone zmiany zachęcą oborniczan do częstszego odwiedzania tego pięknego miejsca.

Przedmiotem zamówienia było zagospodarowanie polany w parku Łazienki Obornickie: plaża, ścieżki spacerowe, mała architektura, zieleń. Ofertę przedłożyła jedna firma. POL-BUD Ryszard Rolnik z Zamysłowa wykona wszystkie prace za kwotę 299.999,95 zł.

Na zrealizowanie zadania przedsiębiorstwo będzie miało 90 dni.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież