Będą inwestycje w Uścikowie i Dąbrówce Leśnej

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich planuje kilka inwestycji w Uścikowie i Dąbrówce Leśnej.

Poseł Krzysztof Paszyk wraz z Radnymi Rady Miejskiej w Obornikach Lucyną Chudzicką i Małgorzatą Witek spotkali się z Dyrektorem Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Pawłem Katarzyńskim. Podczas spotkania goście otrzymali zapewnienie od Dyrektora o budowie dwóch przystanków autobusowych w Uścikowie, ale także budowie chodnika w tej miejscowości. Odnowiony ma zostać też chodnik łączący Chrustowo z Urbaniem. Na drodze numer 187 trwają też starania o budowę nowej ścieżki pieszo-rowerowej między Uścikowem, a Chrustowem.

Zmiany mają pojawić się także po drugiej stronie rzeki Warta. Na skrzyżowaniu ulic Czarnkowska i Rudki ma się pojawić oświetlenie nad przejściem dla pieszych. W Dąbrówce ma też zostać podniesione bezpieczeństwo za sprawą budowy lewoskrętów.

Spotkanie z dyrektorem Katarzyńskim poseł Paszyk wykorzystał także do przypomnienia o staraniach burmistrza Tomasza Szramy o ścieżkę do Żernik. Tutaj, jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza Redakcja, pojawiły się problemy. Szerzej o nich napiszemy 19 czerwca.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież