15-lecie Działalności PZERiI z Dniem Inwalidy w Ryczywole (foto)

W piątek 7 czerwca 2019 r. o godz.16.00 spotkało się w lokalu “VERONA” około 90 osób -  członków PZERiI Koła terenowego z Ryczywołu, gości oraz sponsorów. Strona internetowa ryczywolskiego o Koła prowadziła na żywo transmisję z tego spotkania.

Wśród zaproszonych gości byli: Wójt Gminy Ryczywół p. Henryk Szrama z żoną, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu, a równocześnie przewodnicząca KGW “Ryczywół nad Flintą” p. Anna Nowicka, kierownik GOPS w Ryczywole p. Elżbieta Gawrońska, p. Jerzy Gacek, który pełnił funkcję Wójta w czasach powstawania Koła, Kierownik WTZ w Wiardunkach p. Joanna Napierała, p. Maria i Jan Molscy, którzy wspierali i służyli pomocą w powstawaniu Koła, a p. Maria była pierwszą wiceprzewodniczącą Koła, Przewodnicząca Zarządu Okręgowego PZERiI w Pile p. Leokadia Figurniak z zastępcą,  Przewodnicząca Zarządu Rejonowego PZERiI w Rogoźnie p. Czesława Sołtysiak z zastępcą, Dyrektor PCPR w Obornikach p. Joanna Piasecka-Stabla.

Przewodnicząca Koła p. Henryka Ziemska powitała przybyłych Gości oraz Członków Koła. W podziękowaniu za wsparcie finansowe lub za pracę dla dobra Koła wręczyła 24 dyplomy. Po powitaniu wystąpił ZESPÓŁ INSTRUMENTÓW DĘTYCH, który perfekcyjnie wykonanymi kilkoma utworami wprowadził nas w dobry nastrój. Wszyscy obecni odśpiewali “STO LAT” oraz “ŻYCZYMY, ŻYCZYMY”. Przewodnicząca Koła podziękowała zespołowi i wręczyła im drobne upominki. Członkowie Zarządu wręczyli także upominek niespodziankę (kubek z napisem 15 lat oraz logo Związku) każdemu uczestnikowi spotkania.

Następnie zaproszeni Goście złożyli dla całego Koła na ręce Przewodniczącej życzenia, kwiaty i drobne upominki. Na zakończenie części oficjalnej sekretarz Koła p. Seweryna Woźniak przedstawiła najważniejsze wspomnienia z 15–letniej działalności Koła. Następnie wszyscy powstali i minutą ciszy uczcili pamięć tych, którzy odeszli. Miłym gestem pamięci było zapalenie przez członków Zarządu Koła w czwartek 6 czerwca zniczy na  grobie inicjatorki i pierwszej Przewodniczącej Koła JANINY OSUCH.

 

W dalszej części spotkania, podczas poczęstunku, rozmawiano i wspominano oraz bawiono się przy muzyce wykonywanej przez pana Artura Bukowskiego.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież