Gmina Ryczywół ma dofinansowanie na 5 stref aktywności

Gmina Ryczywół otrzymała dofinansowanie na 5 Otwartych Stref Aktywności.

W dniu 21 maja br. Ministerstwo Sportu i Turystyki przedstawiło protokół z oceny formalno-merytorycznej zespołu do spraw opiniowania wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Niezmiernie miło nam poinformować, że złożony w marcu br. przygotowany przez Natalię Janus - Kierownika Referatu Inwestycji i Rozwoju wniosek o dofinansowanie w ramach „Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym OSA 2019” został oceniony pozytywnie. Wobec powyższego Gminie Ryczywół zostało przyznane dofinansowanie w wysokości 94 800,00 zł, co stanowi 50% szacowanej wartości zadania.
W ramach programu na terenie gminy jeszcze w tym roku powstanie 5 Otwartych Stref Aktywności w miejscowościach: Dąbrówka Ludomska, Ninino, Tłukawy, Wiardunki i Zawady. Strefy zostaną zrealizowane w wersji podstawowej obejmującej: siłownię plenerową (minimum 6 urządzeń), strefę relaksu obejmującą urządzenia do gier edukacyjnych, ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery oraz zagospodarowanie w zieleń.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież