Niedługo otworzą rondo na ul. Staszica

Otwarcie ronda na ul. Staszica w Obornikach ma nastąpić 10 czerwca.

Ruch wahadłowy na ul. Staszica w Obornikach dprowadził do ogromnych korków. Każdego dnia wielu kierowców musi przejechać ulicą Staszica. Ostatnia faza prac przy budowie ronda wymusiał koneicznoć wprowadzenia dodatkowych utudnień. Ruch wahadłowy potrwa jeszcze do 9 czerwca. Po tym terminie, a więc od poniedziałku 10 czerwca, będzie można już korzystać z nowego ronda.

 

Komentarze  

+1 #1 PlatformaObowiązkowa 2019-05-31 08:32
Kto chciałby zainwestować w Obornikach? Powiat i gmina zarządzana przez amatorów i teoretyków
Urzędnicy etatów nieudaczni a elekcyjni wyrachowani. A wyście ich wybrali to stać w korkach i nie płakać!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież