Wielkie sprzątanie w Kowanówku

 W minioną sobotę w Kowanówku z inicjatywy sołtys Kariny Wojdanowicz odbyło sprzątanie lasu.

Wolontariusze posprzątali okoliczne lasy i ścieżki zbierając kilkanaście worków śmieci. Jedni sprzątają drudzy śmiecą. Wystarczyło już kilka godzin i w miejscach w których były osoby sprzątające już pojawiły się … nowe.

To bardzo przykre i nie napawa optymizmem mimo tego, że to już kolejny rok udało się aktywnej Pani Sołtys zebrać grupę zapaleńców. Gratlulujemy samozaparcia i mamy nadzieję, że za rok spotka się w Kowanówku więcej osób, ale nie będa miały już tyle pracy. (https://www.facebook.com/Kowanowko).

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież