Zagrali dla Błażeja (film)

20 drużyn wzięło udział w turnieju charytatywnym w Ryczywole dla Błażeja.

W turnieju piłki nożnej "Gramy dla Błażeja" wzięło udział 20 drużyn. I miejsce zdobyła OSP Lipa, II miejsce Golnicowcy, a III miejsce OSP Ryczywół. Przybyli goście mogli skosztować żurek, kiełbasę oraz  pyszne domowe ciasta wraz z kawą lub lemoniadą.  Zadbano również o atrakcje dla najmłodszych m.in. przejażdżka kucykiem, plecenie warkoczyków na włosach, rozgrywki gier planszowych, przygotowywanie kolorowych prac plastycznych..

Zebrane podcza imprezy środki mają wspomóc Błażeja w rehabilitacji, po ciężkim wypadku samochodowym.

Turniej odbył się 10 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Ryczywole. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów turnieju. youtube.com/eoborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież