Będzie mocno wiało!

IMiGW ostrzega przed możliwością wystąpienia silnego wiatru w porywach do 90 km/h.

Komunikat ostrzegający o możliwości wystąpienia silnego wiatru dotyczy dnia dzisiejszego i jutrzejszego. Mocny wiatr może się pojawić 02.10.2018 od godz. 23:00 i może się utrzymywać do środy do godz. 15:00.

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń oraz ostrzegania ludności przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego Nr 18 wydanego przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu dnia 02.10.2018 r.:
1. Zjawisko / stopień zagrożenia: SILNY WIATR/ 1.
2. Obszar: województwo wielkopolskie,
POWIAT OBORNICKI
3. Ważność: od godz. 23:00 dnia 02.10.2018 r. do godz. 15:00 dnia 03.10.2018 r.
4. Przebieg: Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru
o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h,
w porywach do 90 km/h z zachodu i północnego zachodu..
5. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%.
6. Czas wydania przez PCZK: 2018-10-02 godz. 14.00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież