Już w sobotę warsztaty dla młodzieży: Oddajmy głos młodym

O aktywności młodzieży w życiu społeczeństwa będzie można podsykutować podczas sobotniego spotkania w Centrum Rekreacji Oborniki.

Wiele młodych osób nie jest zainteresowanych tym, co dzieje się w polityce. Ważne jednak, aby młodzież zmieniła to podejście. Młodzi ludzie powinni wiedzieć, że mają wpływ na to co dzieje się wokół nich. O aktywnym życiu w lokalnej społęczności będzie można podsykutować podczas dzisiejszego spotkanie w CRO. NA warsztaty zapraszają Małgorzata Witek i Mateusz Węglewski.

W polityce młodzieżowej nie ma miejsca na jakiekolwiek podziały polityczne, partyjne, czy komitetowe. Dlatego wszystkich, a w szczególności młodych, serdecznie zapraszamy na warsztaty, mające na celu wypracowanie oczekiwań młodzieży względem oferty Gminy Oborniki. Warsztaty odbędą się 29 września o godzinie 16:00 w Centrum Rekreacji Oborniki. Przyjdźmy i wspólnie podyskutujmy o polityce młodzieżowej w naszej gminie!

Małgorzata Witek tel. 512 577 024 

Młodzieżowa Rada Miejska w Obornikach - Przewodniczący Mateusz Węglewski tel. 883 008 875

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież