Nadchodzi kolejna wichura

Nad powiatem obornickim mają przejść kolejne silne wiatry.

W piątkowy wieczór i noc na terenie powiatu obornickiego silne wiatry wyrządziły wiele szkód. Do tego w wyniku zwarcia linii energetycznych doszło do kilku pożarów. Pomocny w opanowaniu zagrożeń był padający później deszcz. 

IMiGW wydało kolejny ostrzeżenie. Zagrożenie silnego wiatru może wystąpić w powiecie obornickim do godz. 06:00.

Druhowie Andrzej Kistowski z OSP Ryczywół oraz Sebastian Rabsch z OSP Rogoźno zapewniają o pełnej gotowości jednostek OSP do niesienia pomocy mieszkańcom powiatu obornickiego.

Ostrzeżenie:

 • Silny wiatr; stopień: 1 ; prawdopodobieństwo: 90%
 • Przebieg: Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach od 75 km/h do 90 km/h, z kierunków północnych.
  Uwagi: Brak.
 • Ostrzeżenie 17/2018
  Ważne: od: 2018-09-23 21:00:00 do: 2018-09-24 06:00:00
  synoptyk IMGW-PIB: Przemysław Szrama
  Czas wydania: 2018-09-23 13:01:00
  Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu
 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież