Plakaty na słupach ogłoszeniowych należy uzgadniać z PGKiM

W związku ze zbliżającymi się wyborami PGKiM oraz Urząd Miejski apelują do komitetów o kontaktowanie się z administratorem słupów ogłoszeniowych.

W komunikacie,tóry pojawił się na stronie Urzędu Miejskiego w Obornikach czytamy:

Informujemy, że Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Obornikach administruje słupami ogłoszeniowymi na terenie Gminy Oborniki od dnia 14 listopada 2016 roku.

W związku z nadchodzącymi wyborami samorządowymi 2018, które odbędą się w dniu 21 października 2018 roku informujemy, że do dnia 20 września 2018 roku komitety wyborcze startujące w wyborach samorządowych zainteresowane powierzchnią ogłoszeniową słupów proszone są o kontakt z ich administratorem, czyli PGKIM Oborniki, w celu podpisania stosownej umowy na odpłatne korzystanie z powierzchni ogłoszeniowej słupów.

Osoba do kontaktu: Piotr Pac – tel. kom. 609 399 174, tel. stacjonarny 61 29 61 206, adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież