Temperatura w powiecie obornickim do 33 stopni

Niezwykle gorący będzie pierwszy dzień sierpnia 2018 roku. W powiecie obornickim termometry mają wskazać nawet 33 stopnie Celsjusza.

Rok 2018 charakteryzuje się zupełnie inną pogodą niż jego poprzednik. W 2017 odnotowywano wysokie sumy opadów. Było wilgotno, a wysokie temperatury utrzymywały się przez znacznie krótszy czas niż obecnie. Ostatni dzień lipca był bardzo gorący, ale sierpień przywita nas podobnie. Wg synoptyków w powiecie obornickim ma być 33 stopnie Celsjusza. Nagrzane budynki i ziemia powodują, że ta odczuwalna jest jeszcze wyższa.

Trudno znaleźć schronienie przed taką pogodą. Pamiętajmy więc, aby zwiększyć ilość spożywanych napojów. W tak gorący dzień powinniśmy wypijać powyżej 2,5 litra wody na dobę. Nie zapominajmy też o okryciu głowy. Szczególnie jest to trudny czas dla osób z problemami układu krążeniowego, seniorów, ale także dla najmłodszych. Nie bądźmy także obojętni na los zwierząt. 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież