Przejazdy kolejowe w Parkowie i Rożnowie będą zamknięte

zamkniete przejazdy kolejowe w parkowie i roznowie pila kolej roznowo

W ostatnich dniach maja zostaną zamknięte przejazdy kolejowe w Parkowie i Rożnowie.

Firma PORR S.A. informuje o  zamknięciu przejazdu kolejowego na skrzyżowaniu z drogą powiatową 2038P w miejscowości Parkowo w km 33+777 w dniach 30.05.2018r – 01.06.2018 r. oraz na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 2025P w miejscowości Parkowo w km 35+ 764 w dniach 31.05.2018 r. – 02.06.2018 r.

Ponadto na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 2037P w miejscowości Rożnowo, ul. Dworcowa, w km 31+418 w dniach 29.05.2018 r. – 31.05.2018 r.

Zamknięcie związane jest z wykonaniem nawierzchni torowej na w/w przejeździe i związane jest z inwestycją pod nazwą „Modernizacja linii kolejowej nr 354 Poznań Główny PoD- Chodzież-Piła Główna”. Firma podkreśla, że podane dni i godziny mają charakter orientacyjny, a czas zamknięcia może być krótszy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież