O komisji ds. wyłudzeń VAT i nie tylko!

vat ministerstwo finansow o komisji ds wyludzen vat i nie tylko w obornikach

Poseł Marcin Horała będzie gościł 13 maja w Obornikach.

Zgodnie z zapowiedziami w najbliższych tygodniach rozpoczną się w Sejmie prace komisji śledczej ds. wyłudzeń VAT. W najbliższą niedzielę gościem specjalnym w powiecie obornickim będzie poseł Marcin Horała  rekomendowany przez Prawo i Sprawiedliwość na przewodniczącego tej komisji.

Szacunki są takie , że w latach 2007-2015 straty skarbu państwa na podatku VAT mogły wynieść około 300 miliardów złotych – mówi Michał Zieliński szef obornickich struktur PiS a zarazem Wiceprezes Zarządu Okręgowego PiS w okręgu pilskim.

Chcesz dowiedzieć się z pierwszej ręki co słychać w wielkiej polityce? Jakie aktualnie prowadzone są prace w Sejmie RP? Jeśli tak, to warto się wybrać na spotkanie z politykami Prawa i Sprawiedliwości, organizowane pod hasłem "Polska jest Jedna", które odbędzie się w niedzielę 13.05.2018 o godzinie 17.30 w sali konferencyjnej w Centrum Rekreacji Oborniki przy ul. Czarnkowskiej 84 w Obornikach.

M Horala Oborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież