Może grzmieć i padać deszcz. Lokalnie może wystąpić także grad

moze grzmiec i padac deszcze. lokalnie tkaze grad komunikat pczk oborniki burze fot. pczk

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed wystąpieniem popołudniem i wieczorem burz z opadami deszczu, a lokalnie także gradu.

KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Nr 22/18.

1. Ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia – BURZE Z GRADEM.
2. W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń oraz ostrzegania ludności przekazujemy treść Komunikatu Nr 17 wydanego przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu dnia 03.05.2018 r.
3. Zjawisko/stopień zagrożenia: BURZE Z GRADEM /1.
4. Obsza: województwo wielkopolskie.
5. Ważność: od godz. 15:00 dnia 03.05.2018 do godz. 01:00 dnia 04.05.2018 r.
6. Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 mm do 40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Lokalnie grad. Istnieje prawdopodobieństwo 30 % wystąpienia we wschodniej części województwa lokalnie opadów do 50 mm
i porywów wiatru do 100 km/h.
7. Prawdopodobieństwo: 90%
8. Czas wydania przez PCZK: 2018-05-03 godz. 12.21.
9. Uwagi: komunikat może być aktualizowany.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież