Przez tydzień zamknięty będzie przejazd kolejowy na ul. Łukowskiej

oborniki ul. lukowska przez tydzien bedzie zamkniety przejazd kolejowy Przez tydzień zamknięty będzie przejazd kolejowy na ul. Łukowskiej w Obornikach!

Firma PORR S.A. informuje, że w dniach od 16.04.2018 r. od godz. 7.00 do 22.04.2018 r. do godz. 23.00 planowane jest zamknięcie przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Łukowskiej Obornikach.

Zamknięcie związane jest z oczyszczaniem podtorza na w/w przejeździe i związane jest z inwestycją pod nazwą „Modernizacja linii kolejowej nr 354 Poznań Główny PoD- Chodzież-Piła Główna”.

Firma podkreśla, że podane dni i godziny mają charakter orientacyjny, a czas zamknięcia może być krótszy.

Sama inwestycja jest niezwykle ważna dla rozwoju całego powiatu obornickiego. Niestety zanim zostanie ukończona będzie trzeba uzbroić się niejednokotnie w cierpliwość i przetrwać uliczne korki.

Komentarze  

+1 #3 pociong 2018-04-12 16:15
Wlatcy moch czy to na powaznie tak donbana?
Cytować
-1 #2 don bana 2018-04-12 14:42
pewnie tak. z resztom pociongi nie jezdzom to można przejść i tak przez tory
Cytować
#1 gość 2018-04-12 11:12
a czy będzie możliwy ruch pieszy?
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież