W sobotę akcja krwiodawstwa w Bogdanowie. We wtorek w Obornikach

akcja krwiodawstwa w bogdanowie i obornikach

Sołectwo Bogdanowo oraz strażacy z KP PSP Oborniki zapraszają do oddania krwi.

Już w sobotę 24 marca odbędzie się akcja krwiodawstwa w Bogdanowie. Akcję organizuje KLUB HDK PCK „Błękitna kropelka” z Biedruska. Krew będzie można oddać na świetlicy wiejskiej w Bogdanowie w godzinach 09:00-14:00.

We wtorek 27 marca zapraszają do oddania krwi strażacy. Tego dnia pod Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach będzie podstawiony ambulans. Akcja odbywać się będzie w godzinach 10:00-15:00.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież