Jedna jaskółka wiosny nie czyni

jedna jaskolka wiosny nie czyniBardzo ciepło ma być dziś w całym powiecie obornickim.

W  niedzielne południe termometry mają wskazywać 13 stopni Celsjusza, a popołudniem nawet 15! Na niebie ma przeważać słońce, któe na moment mają przesłaniać chmury. Warto więc wybrać się dziś na spacer. W najbliższych dniach lepszej pogody nie będzie!

Dlaczego? Nad Polskę dociera nowy front, który przyniesie ochłodzenie i ... śnieg. W powiecie obornickim może spaść kilka centymetrów śniegu, a w nocy temperatura może spaść do ok. 5 stopni Celsjusza. Niestety będzie to temperatura poniżej "0".

Tym bardziej więc skorzystajmy z pięknej pogody i wybierzmy się nad jeziora, rzeki czy do lasu, aby odpocząć od codziennych trudów i nacieszyć się choć przez chwilę pierwszym ciepłym, słonecznym dniem w 2018 roku.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież