Znów smog w naszym regionie

Znow wysokie stezenie pylu PM10

Powiatowe Centrum Zarządzanie Kryzysowego w Obornikach ostrzega o wysokim stężeniu pyłu PM10.

Szczegóły komunikatu PCZK prezentujemy poniżej:

1. Ostrzeżenie – PM10.
2. W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń oraz ostrzegania ludności przekazujemy treść ostrzeżenia wydanego (na podstawie komunikatu WIOŚ w Poznaniu) przez Dyżurnego WCZK w Poznaniu dnia 07.03.2018 r.
3. Zjawisko/stopień zagrożenia: PYŁ PM10....
4. Obszar: WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE.
5. Ważność: od godz. 08:00 dnia 07.03.2018 r. do godz. 24:00
dnia 07.03.2018 r. (z możliwością przedłużenia).
6. Przebieg: Dnia 06.03.2018 r. na stacji pomiarowej
w Poznaniu, Borówcu, Pile, Kaliszu, Koninie i w Koziegłowach odnotowano przekroczenie poziomu dopuszczalnego dla pyłu PM10 dla czasu uśredniania 24 godziny. Ze względu na prognozowane warunki atmosferyczne przekroczenie może utrzymywać się w dniu dzisiejszym tj. 07.03.2018 r. Odradza się uprawianie aktywności na otwartej przestrzeni (bieganie, jazda na rowerze).
7. Uwagi: komunikat może być aktualizowany.

zagrozenie pylowe

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież