Ruch pociągów wraca do normalizacji!

Zespoły techniczne PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. ok godz. 10.00 przywróciły przejezdność na trasie Poznań – Gniezno. O godz. 12.00 naprawiona została sieć trakcyjna na trasie Poznań – Piła i normalizuje się ruch pociągów. Podróżni nie musza już korzystać z komunikacji zastępczej na ok 10 km odcinku. Sieć kolejowa w Wielkopolsce i w kraju jest przejezdna. Zespoły techniczne zwracają uwagę na urządzenia i uwzględniają komunikaty pogodowe w swoich działaniach.

Rzecznik prasowy - PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

 

Komentarze  

+1 #1 Autor 2018-02-24 10:37
Autor chyba nie wie co znaczy słowo: normalizacja!!! !
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież