Zaginęła oborniczanka. Ktoś ją widział?

Zaginela oborniczanka. Ktos ja widzial?

Obornicka policja poszukuje zaginionej oborniczanki Ireny Rosada.

Komenda Powiatowa Policji w Obornikach prowadzi poszukiwania za zaginioną 66-letnią Ireną Rosada. Kobieta wczoraj ok. godz. 18:00 wyszła z domu i do tej pory nie powróciła nie nawiązując z rodziną żadnego kontaktu. W chwili zaginięcia ubrana była w płaszcz koloru czarnego do kolan, spódnice do kostek w niebiesko-zieloną kratę.

Rysopis zaginionej:
- wzrost około 160 cm
- waga około 50 kg
- szczupła budowa ciała
- włosy krótkie siwe
- twarz owalna
- nos prosty
 - „worki” pod oczami
- brak znaków szczególnych

Policja prosi wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Obornikach pod numerem telefonu 61 29 75 200, bądź z najbliższą jednostką Policji - telefon 997 lub 112.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież