Zmiany na linii 22

Zmiany na linii 22W najbliższych dniach nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy linii autobusowej nr 22.

Zgodnie z informacją otrzymaną od wykonawcy robót drogowych na ul. Sanatoryjnej informujemy, że w dniach 28 i 29 września autobusy linii 22 będą jechały do Szpitala w Kowanówku.

Od 2 do 6 października 2017 autobusy linii 22 nie będą wjeżdżały na ul. Sanatoryjną i w tym okresie zamknięte będą przystanki :

  1. Kowanówko, Miłowody – w obu kierunkach
  2. Kowanówko, Sanatoryjna – w obu kierunkach
  3. Kowanówko, Kolano Wełny – w obu kierunkach
  4. Kowanówko, Szpital

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież