PILNE! Pomoc dla ofiar nawałnicy

sosno1

Nawałnica z 11 sierpnia przyniosła ogromne starty materialne i moralne. Organizowana jest pomoc dla gminy Sośno, poszkodowanej w nawałnicy.

Wszystkie osoby chcące wesprzeć akcję sołectw: Parkowo i Kowanówko, oraz parafii Parkowo proszone są dostarczać dary do 4.09.2017 do sali katechetycznej w Parkowie. Zbierane są:

- żywność długoterminową

- środki czystości

- artykuły szkolne

- wyprawki dla niemowląt

Akcję koordynują panie: Justyna Bartol, Karina Wojdanowicz, Weronika Lewandowska i Milena Perlicjan. Telefony do tych Pań znajdują się na plakacie.

sosno

 

Gmina Sośno znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim, szacuje się, że wystąpiły tam zniszczenia podobne jak w Rytlu. Lokalizacja gminy Sośno:

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież