Kolejne deszcze od środy

Kolejne deszcze od środy

Najbliższe dni dadzą nam odpocząć od deszczu. Ma być słonecznie, ale nie upalnie. Tak przewidują meteorolodzy z IMiGW.

W niedzielę temperatura powietrza w powiecie obornickim ma być nie wyższa niż 21 stopni C. Niebo ma być chila zachmurzone, ale nie ma padać. Następne dni mają być bardzo podobne, a temperatura nie ma być wyższa niż 25 stopni. Tak ma być do wtorku włącznie.

W środę popołudniem mogą pojawić się pierwsze przelotne deszcze. W czwartek ma być bardzo pochmurno i spadnie więcej deszczu. W piątek pogoda się poprawi, ale w sobotę ponownie ma padać. Przez cały tydzień temperatura maksymalna będzie wahała się między 20 a 25 stopni C.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież