Jest przetarg na nowy wóz strażacki dla OSP w Ludomach

Osp Ludomy fot. OSP/UG Ryczywol

Gmina Ryczywół ogłosiła przetarg na wóz strażacki dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Ludomach.

Ochotnicza Straż Pożarna w Ludomach bardzo długo czekała na dofinansowanie zakupu nowego samochodu ratowniczo - gaśniczego. W piątek 14. lipca 2017 r. podpisano umowę, na mocy której  MSWiA udzieliło oczekiwanego dofinansowania na kwotę 450 tys. zł, Gmina Ryczywół dokłada 300 tys. zł,  a ochotnicy z Ludom własnymi siłami zebrali ponad 50 tys. zł (kwoty pozyskane od licznych organizacji, takich jak: Lasy Państwowe, gospodarstwa rolne, prywatne przedsiębiorstwa, osoby prywatne oraz środki własne jednostki). Dzięki takiemu zaangażowaniu i dotacji OSP Ludomy może zakupić samochód za ponad 800 tys. zł. 

W ostatnich dniach został ogloszony przetarg na wóz strażacki dla ludomskiej jednsotki OSP. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdu ratowniczo-gaśniczego fabrycznie nowego opatrzone przez producenta rokiem produkcji 2017. Podwozie samochodu kategorii drugiej, (uterenowiony) z napędem 6 x 6 z blokadami mechanizmów różnicowych wszystkich osi oraz blokadę wszystkich mostów. Oferty można zkładać w gminnym urzędzie do 10 sierpnia br. Jedynym kryterium jest cena. Oferent jest zobowiązany do dostarczenia pojazdu do 28 listopada 2017r.

OSP Ludomy udzieliła pełnomocnictwa Gminie na przeprowadzenie całej procedury zamówienia.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież