Przebudują plac zabaw w Rogoźnie (foto)

Przebuduja plac zabaw na ul. Rozanej w Rogoznie

Przy ul. Różanej w Rogoźnie ma zostać przebudowany plac zabaw. Gmina ogłosiła konkurs.

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa istniejącego placu zabaw na spełniający funkcję rekreacyjną dla dzieci i mlodzieży wraz z dorosłymi osobami. W ramach zadania wykonane zostanie ogrodzenie placu, ale także jego doposażenie. Miejsce to dodatkowo zyska siłownie zewnętrzną.

O inwestycję zabiegał radny Maciej Kutka. Pełniący również funkcje wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej doskonale zdaje sobie sprawę z potrzeby troski o najmłodszych. Sam bowiem należy do Fundacji "Dr clown". Kolorowi clowni – terapeuci pracują w polskich szpitalach dziecięcych, placówkach specjalnych, domach pomocy społecznej, świetlicach socjo-terapeutycznych, domach dziecka i wszędzie tam gdzie przebywają chore lub niepełnosprawne dzieci. Realizowany przez nich program terapii śmiechem i zabawa jest bardzo dobrze oceniany i przyjmowany przez dzieci, rodziców, pracowników szpitali i innych placówek. 

Gmina pozyskała środki z LGD Dolina Wełny z funduszu na lata 2014-2020. Inwestycja ma zostać ukończona do 20 listopada br.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież