Posprzątają wokół jezior

Posprzataja wokol jezior rogozinskich

W sobotę 25 marca odbędzie się akcja sprzątania wokół rogozińskich jezior.

Naturalnym bogactwem gminy Rogoźno są jeziora. Każdego roku na początku wiosny odbywa się akcja zbierania śmieci wokół głównych akwenów. Uczestniczą w nim głównie dzieci i młodzież szkolna, ale burmistrz Roman Szuberski zaprasza wszystkich chętnych. Ta najbliższa akcja odbędzie się w najbliższą sobotę. Zbiórka wolontariuszy przewidziana jest na godz. 09:00 przy Muzeum Regionalnym na Placu Karola Marcinkowskiego. Podobna akcja będzie miała miejsce w Nienawiszczu.

Obecne władze podjęły już szereg działań mających przywrócić mieszkańcom gminy i jej gościom dostęp do jezior. Choć temat jest złożony to jest nadzieja na wiele pozytywnych zmian. O tym oczywiście napiszemy wkrótce.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież