Ostrzeżenie meteorologiczne - wiatr

 

Uwaga ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące silnego wiatru. Zgodnie z komunikatem wydanym przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu informujemy o możliwości wystąpienia silnego wiatru.

 

Ostrzeżenie dotyczy obszaru całego województwo wielkopolskie. Synoptycy przewidują występowanie wiatrów od godziny 10:00 dnia 02.03.2017 r. do godziny 19:00 dnia 02.03.2017 r.

Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości  od 25 km/h do 35 km/h, z porywami do 90 km/h, z kierunku południowo – zachodniego i zachodniego.  Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież